Roheline Rada Individualistid

Mehed

Koht Nr Nimi Sünd Riik Klubi Tulemus Kaotus
1 127 Kaspar Kukk 2001 TVSK/Tamsalu AO SUKL 29:05 +1:31
2 178 Kaarel Moppel 1983 30:53 +3:19
3 175 Vladislav Zarov 1996 Eesti Taekwon-do Liit 31:53 +4:19
3 213 Henrik Jaanis 1990 31:53 +4:19
5 104 Mait Kiigemägi 1988 32:16 +4:42
6 114 Sergey Nikiforov 1989 34:50 +7:16
7 93 Sten Kalder 1992 35:13 +7:39
8 113 Vitali 1990 Tapa linn 36:42 +9:08
9 121 Anton Slepuhhin 1973 37:12 +9:38
10 179 Anton Šmõkov 1983 37:15 +9:41
11 101 Meelis Kalda 1975 G4S Spordiklubi 37:28 +9:54
12 180 Aleksandr Lavrinenko 1971 37:36 +10:02
13 98 Marko Verhovitš 1986 38:48 +11:14
14 97 Heiki Rebane 1982 OCR Estonia 38:54 +11:20
15 221 Allan Themas 1970 39:14 +11:40
16 107 Reio Moorast 1985 Viru 39:51 +12:17
17 106 Taavi Sild 1986 40:30 +12:56
18 112 Tauno Sild 1989 40:31 +12:57
19 111 Robert Udeküll 1990 41:15 +13:41
20 115 Sergei Grigorjev 1987 41:18 +13:44
21 171 Tarmo Keel 1989 42:09 +14:35
22 122 Roman Hromenkov 1977 43:27 +15:53
23 100 Henry Mägi 1968 43:31 +15:57
24 128 Hado Alapert 1992 44:17 +16:43
25 174 Andre Vagula 1991 44:39 +17:05
26 123 Steven Kruusmann 2001 44:59 +17:25
27 126 Vitali Pavlov 1989 45:26 +17:52
28 108 Kauri Valdmann 1991 46:15 +18:41
29 95 Üllar Neeme 1979 46:33 +18:59
30 210 Stanislav Jaanukov 1990 46:43 +19:09
31 116 Karel Varik 1992 46:51 +19:17
32 124 Kristo Katte 1985 47:21 +19:47
33 117 Siim Vaikmäe 1991 47:40 +20:06
34 99 Kaspar Joost 2000 Suurtükiväepataljon 48:36 +21:02
35 110 Dmitri Ahmarov 1985 49:09 +21:35
36 109 Andrei Lukkonen 1988 49:11 +21:37
37 119 Vitali Galitskihh 1988 GalitskTeam 49:26 +21:52
38 129 Rauno Salujärv 1993 PiP 50:44 +23:10
39 118 Kermo Reedik 1986 PiP 51:06 +23:32
40 103 Marko Torm 1980 Eesti Ööjooks 51:14 +23:40
41 120 Andres 1970 Andres kokk 52:30 +24:56
DNS 92 Artur P 1986
DNS 94 Timo Simonlatser 1986 Borealis
DNS 105 Andres Lillemägi 1971 Rakvere Skaudid
DNS 166 ivo sitsi 1977
DNS 167 Kertjan Nurk 2001
DNS 168 Viktor Ivanov 1986
DNS 169 Ivan 1984
DNS 170 Aigar Lumiste 1996
DNS 172 Indrek Dmitrijev 1988
DNS 173 Sander Mellis 1995
DNS 176 Eerik Rummi 1995
DNS 177 Hennik 1969 Moonaküla
DNS 203 David Walfenden 1999
DNS 204 Taavi Uffert 1983
DNS 205 Rhys Jones 1999
DNS 206 Katel Varik 1992
M 15-17
1 133 Frode Hallik 2003 Tamsalu AO suusaklubi 27:34
2 185 Erik Lavrov 2004 JUICYJOY 28:18 +44
3 183 Brent Janno 2003 KF Suusaklubi 29:39 +2:05
4 184 Sten Reinvart 2003 SK TAPA 29:53 +2:19
5 182 Alex Kulberg 2005 30:33 +2:59
6 186 Nikolai Kudelja 2005 31:09 +3:35
7 132 Andero Toomik 2005 37:57 +10:23
8 131 Andres Kalle 2004 Ambla NK 42:47 +15:13
9 181 Maksim Gubanov 2004 44:52 +17:18
10 130 Edgar Einmann 2003 46:15 +18:41
Naised
1 141 Lilyda Kangur 1973 38:01 +10:27
2 148 Helena Veelmaa 1995 Viru 39:05 +11:31
3 140 Ingrid Rajapu 1981 39:37 +12:03
4 143 Krislin Pärt 1984 PPA 40:52 +13:18
5 144 Aljona 1985 42:45 +15:11
6 150 Alina Roditšenko 1992 Tapa Vallavalitsus 42:55 +15:21
7 134 Marianne Kangur 1988 43:00 +15:26
8 137 Eily Salla 1992 46:49 +19:15
9 153 Anne Pahk 1983 47:22 +19:48
10 102 Kairi Maasik 1989 47:23 +19:49
11 136 Laila Ahu 1984 47:34 +20:00
12 151 Helena Velba 1989 47:59 +20:25
13 125 Kristel Laimets 1984 49:08 +21:34
14 135 Reelika Virma 1995 49:32 +21:58
15 142 Kristlin Kõrgesaar 1984 Tallinna vangla 49:37 +22:03
16 154 Zanna Pärte 1982 49:41 +22:07
17 147 Triin Jõemets 1997 50:29 +22:55
18 149 Teili Sarapuu 1992 50:29 +22:55
19 139 Kätlin Tops 1995 Alutaguse ringkond NKK 52:23 +24:49
20 138 Laine Tops 1967 Alutaguse ringkond NKK 52:27 +24:53
21 146 Liisa Kallastu 1995 58:56 +31:22
22 145 Eliise Nurgamaa 2002 1:02:38 +35:04
DNS 152 Anastasiia Galitskihh 1991 Galitskih Team
DNS 155 Rebecca Ytzen 1988 Kuffen
DNS 156 Miriam 1967 Kuffen
DNS 187 Sigrit J 1991
DNS 188 Ilja Toome 1996
DNS 189 Birgit Kangur 1990 Tartu Kurtide Spordiselts Kaar
DNS 190 Ülle Liiv 1972 Rakvere
DNS 191 Madle Annus 1982 38
DNS 192 Sandra Siilbek 1995
DNS 193 Sigrid Jalasto 1971
DNS 207 Birgit Kangur 1990 Tartu Kurtide Spordiselts Kaar
N 15-17
1 194 Karmen Parijõgi 2004 Kf suusaklubi 35:30 +7:56
2 158 Laura-Liis Uussaar 2005 39:08 +11:34
3 195 Anett 2006 Tapa valla SK 43:16 +15:42
4 159 Angela Kalle 2003 Aravete KT 48:50 +21:16
5 157 Janeli Kang 2005 1:03:12 +35:38

Roheline Rada Meeskonnad

Meeskond

Koht Nr Nimi Sünd Riik Klubi Tulemus Kaotus
1 196 Team EESTI 1 35:12
2 197 Team EESTI 2 36:55 +1:43
3 198 Team EESTI 3 39:54 +4:42
4 164 ZaryaD Team 42:34 +7:22
5 160 HC Sparta Tallinn 49:22 +14:10
6 165 Sindr 1989 50:15 +15:03
7 163 JAX 1992 51:24 +16:12
8 161 Operail Kaubaveo 1990 55:05 +19:53
9 162 Operail Metalli 1973 1:06:54 +31:42
DNS 199 Team EESTI 4 1983
DNS 200 Team Telegrupp 1975

Punane Rada Individualistid

Mehed

Naised
Koht Nr Nimi Sünd Riik Klubi Tulemus Kaotus
1 33 Joosep Tammemäe 1990 Seiklushunt 1:14:13
2 24 Carry Saluste 1990 OCR Estonia 1:14:53 +40
3 22 Maido HERMSALU 1979 1:20:50 +6:37
4 208 Andres Gustafson 1997 1:23:00 +8:47
5 96 Tanel Veski 1983 Borealis 1:24:03 +9:50
6 25 Egert Lepiksaar 1999 1:26:51 +12:38
7 2 Siim Verrev 1984 1:27:12 +12:59
8 31 Lauri Kivistik 1977 RR Suusaklubi 1:27:40 +13:27
9 16 Reljo Kingisepp 1992 1:28:04 +13:51
10 1 Renek Harsija 1978 Cft 1:28:16 +14:03
11 7 Marek Aas 1983 Viru Vangla 1:29:38 +15:25
12 4 Üllar Satsi 1985 1:30:44 +16:31
13 15 Sergei Benes 1981 1:32:43 +18:30
14 18 Tauno 1988 Tauno 1:36:14 +22:01
15 26 Roman Krõlov 1990 1:37:45 +23:32
16 20 Priit Tääkre 1976 X 1:37:52 +23:39
17 21 Jagnar Jakobson 1992 1:39:19 +25:06
18 3 Toivo Pihlakas 1987 1:42:02 +27:49
19 66 Mihkel Marvig 2000 1:42:52 +28:39
20 34 Einar Grüning 1986 1:46:58 +32:45
21 12 Mirko Salus 1989 1:47:21 +33:08
22 212 Laanesoo 1990 1:52:13 +38:00
23 27 Ivar Mai 1990 Vanglateenistus 1:55:28 +41:15
24 6 Lembit Rosina 1980 LR 2:02:38 +48:25
25 223 Jevgeni 1990 2:04:35 +50:22
26 19 Raine Hirve 1987 2:07:52 +53:39
27 32 Margus Raud 1986 Tartu Kurtide Spordiselts Kaar 2:08:14 +54:01
28 28 Maksim Ulanov 1989 2:10:43 +56:30
29 222 Ivan 1990 2:10:51 +56:38
30 30 Kristjan Kalle 1977 2:13:35 +59:22
31 10 Deivis Tihovski 1991 2:17:14 +1:03:01
DNS 5 Roman Gritsanjuk 1979 Romantreening
DNS 9 Lauri Mõek 1979
DNS 11 Rain 1981 Suurtükiväepataljon
DNS 13 Kaarel Redi 1995
DNS 14 Silver Mäoma 1995
DNS 17 Siim Uueda 1985
DNS 23 Kalev Kello 1994 PiP
DNS 29 Sergei Korzenevsk 1983 Narva BAZA
Naised
1 38 Merilin Jürisaar 2000 1:31:29 +17:16
2 41 Eleri Hirv 1988 OK Võru 1:31:54 +17:41
3 42 Katre Annus 1987 1:47:45 +33:32
4 40 Kaja Luigelaht 1981 Kaja Luigelaht 2:03:55 +49:42
5 39 Kaja Hunt 1978 2:30:20 +1:16:07
DNS 37 Milvi Jallajas 1981
Mehed 45+
1 8 Olar Petersell 1975 Virumaa Politsei Spordiselts 1:35:38 +21:25
2 43 Jaanus Juhanson 1968 1:58:23 +44:10
3 44 Jüri Jahnson 1970 2:02:06 +47:53
4 46 Raul Vahisalu 1973 2:05:32 +51:19
DNS 45 Rego Tohvrel 1970
Naised45+
1 47 Margit Männik 1974 1:59:28 +45:15

Punane Rada Lahingpaarilised

Militaar

M/M

Naised
Koht Nr Nimi Sünd Riik Klubi Tulemus Kaotus
1 50 Aleksandr Lass ja Taavi Selder 1:40:16 +12:29
2 52 Scõuts 2:00:58 +33:11
3 48 Mürsud 2:27:02 +59:15
4 51 LENDAV BANAAN 2:27:02 +59:15
DNS 49 Rannikukaitse
M/N
1 54 OCR Estonia 1:48:55 +21:08
2 53 Anna Kalitsun ja Alex Klisevits 2:53:18 +1:25:31
DNS 55 Tallinna Malev PiR
N/N
1 57 NKK Järva ringkond 2:09:56 +42:09
2 56 Naiskond 2:21:11 +53:24
Tsiviil
M/M
1 64 KampTäiestiVigaseid 1:27:47
2 61 Jaanus Undrest ja Mait Evisalu 1:29:42 +1:55
3 68 Rakvere Päästekomando 1:31:18 +3:31
4 65 Mardus 1:41:12 +13:25
5 211 Roman Ja Dimitri Beljakov 1:47:08 +19:21
6 60 O&R Racing 1:49:01 +21:14
7 58 VelvetThunder 1992 1:51:56 +24:09
8 69 Auna Ehitus 2:03:43 +35:56
9 59 Mario Kang ja Kuldar Vanda 2:13:31 +45:44
DNS 35 Ivan ja Jevgeni 1986
DNS 63 Kondimootor Jr
DNS 67 Alutaguse suusaklubi
M/N
1 70 Anni Kurik ja Kalev Arbus 1:53:02 +25:15
2 74 Fit-Arb 1:59:29 +31:42
3 73 Aleksandr Ja Olga Koroljov 2:04:43 +36:56
4 71 RRJMB 2:13:06 +45:19
DNS 72 200-GA
DNS 75 Paksikud
DNS 76 HC Grizzlyz
DNS 77 Elu eest
N/N
1 79 Rakvere OK 1:51:03 +23:16
2 78 Konn ja radiaator 1979 2:24:32 +56:45

Punane Rada Meeskonnad

Militaar
Mehed
KohtNrNimiSündRiikKlubiTulemusKaotus
1224Vidar 3   Diskvalifitseeritud+1:06
285Scoutspataljon   1:52:30+19:23
384Luure&Scouts  1:56:13+23:06
482Cobra Team  2:08:39+35:32
52014 ÕP  2:10:05+36:58
6871JVBr STvP 3.ÕPa  2:14:58+41:51
7861.õppepatarei   2:22:07+49:00
883Sprød agurk  2:24:27+51:20
981STVP Remondigrupp   2:33:30+1:00:23
SEGA
188Viru Vangla  2:18:06+44:59
289Scoutspataljon, Pioneerirühm  2:30:43+57:36
3905. õppepaterei  2:41:43+1:08:36
DNS91NIMED TULEVAD 7. AUG     
Tsiviil
Mehed
1202Vidar 1. Platoon   1:33:07
280Tallinn CrossFit   1:57:51+24:44

Kokku lõpetanuid 214