Punane rada - individuaalid

Naised

Koht Naised Nr Nimi Sünd Riik Elukoht Klubi Tulemus Kaotus Netoaeg VKL Koht
1 JOHAN TALIHÄRM 1994 HARJUMAA SK BIATHLON 01:16:13 01:16:13 M (1)
2 20 EDGARS APINIS 1982 ASK PATRIA 01:16:54 00:00:41 01:16:53 M (2)
3 19 MAIDO HERMSALU 1979 LÄÄNE-VIRUMAA 01:20:45 00:04:32 01:20:44 M (3)
4 802 ANTI SULAVEE 1984 01:21:05 00:04:52 01:21:04 M (4)
5 782 RAGNAR ROOBA 2002 LÄÄNE-VIRUMAA TAPA VALLA SPORDIKOOL 01:24:38 00:08:26 01:24:36 M (1)
6 13 TARMO PERTEL 1983 OCR ESTONIA 01:25:22 00:09:09 01:25:22 M (5)
7 3 AILAR ASSON 1984 TALLINN 01:25:43 00:09:30 01:25:43 M (6)
8 TAURI MIKK 1900 01:26:08 00:09:55 01:26:07 M (7)
9 5 ERO LUKK 1900 01:26:14 00:10:02 01:26:13 M (8)
10 7 MATTIS ALLIKSOO 1900 01:26:21 00:10:08 01:26:19 M (9)
11 17 PRIIT LILLEMETS 1900 01:33:03 00:16:50 01:33:02 M (10)
12 27 KUNNAR KIRSCH 1984 LÄÄNE-VIRU 01:33:09 00:16:56 01:33:04 M (11)
13 4 RENEK HARSIJA 1978 TARTUMAA 01:34:04 00:17:52 01:34:03 M (12)
14 11 MAREK AAS 1983 HARJUMAA VIRU VANGLA 01:34:09 00:17:56 01:34:09 M (13)
15 8 OLAR PETERSELL 1975 IDA-VIRUMAA VIRUMAA POLITSEI SPORDISELTS 01:39:08 00:22:56 01:39:07 M (14)
16 26 SERGEI BENES 1981 HARJUMAA 01:40:01 00:23:48 01:40:00 M (15)
17 1 ÜLLAR SATSI 1985 TALLINN 01:40:53 00:24:40 01:40:51 M (16)
18 16 ALLVAR KABRAL 1991 TARTU 01:41:29 00:25:16 01:41:25 M (17)
19 IVO MILLER 1977 HARJUMAA 01:42:48 00:26:35 01:42:46 M (18)
20 18 KRISTJAN ORAS 1900 ORTOLINK INVEST 01:43:34 00:27:21 01:43:31 M (19)
21 29 KARMO KULLAMÄGI 1982 KADRINA CAARO SK & VIRU MALEV 01:45:28 00:29:16 01:45:24 M (20)
22 25 KIRIL ANTONOV 1994 01:45:30 00:29:17 01:45:28 M (21)
23 (1) 41 KATRE ANNUS 1987 LÄÄNE-VIRUMAA 01:47:36 00:31:23 01:47:33 N (1)
24 12 TAAVI PAKUT 1900 01:53:37 00:37:24 01:53:35 M (22)
25 (2) 42 ANNA-LIISA BIRK 1900 TARTU KL TARTU MALEV 01:54:53 00:38:40 01:54:51 N (2)
26 50 JÜRI JAHNSON 1970 HARJUMAA 01:56:32 00:40:19 01:56:29 M 45+ (1)
27 22 MARTIN PAJUSAAR 1900 LINDPRII 01:57:32 00:41:19 01:57:28 M (23)
28 (3) 40 MILVI JALLAJAS 1900 01:59:44 00:43:31 01:59:42 N (3)
29 (4) 43 ANITA SCHARONBERG 1996 IDA-VIRU 01:59:51 00:43:38 01:59:48 N (4)
30 (5) 52 MARGIT MÄNNIK 1974 02:06:46 00:50:33 02:06:43 N (5)
31 10 TOOMAS MANDEL 1900 02:06:59 00:50:46 02:06:58 M (24)
32 (6) KATRIIN IVANOV* 1900 ANNI MADISSON MAKSIS KATRIINI EEST 02:09:14 00:53:01 01:59:07 M (25)
34 28 RAINE HIRVE 1987 TALLINN 02:11:49 00:55:37 02:11:48 M (27)
35 21 INDREK LUMISTE 1900 02:14:35 00:58:22 02:14:32 M (28)
36 15 KRISTJAN RAUDLEPP 1993 TALLINN 02:22:13 01:06:00 02:22:11 M (29)
37 14 DEIVIS TIHOVSKI 1991 02:22:16 01:06:03 02:22:13 M (30)
38 LAURI MÕEK* 1979 02:35:53 01:19:40 M (31)
39 703 LAURI TEPPO 1984 TARTUMAA 02:37:12 01:20:59 02:37:10 M (32)
40 23 KEVIN KARLSON 1900 02:59:30 01:43:17 02:59:28 M (33)
DNS 2 JANAR ASSON 1989 M
DNS 6 RIVO JURS 1900 M
DNS 9 HEIKI REBANE 1982 HARJUMAA OCR ESTONIA M
DNS 31 LAURI MÕEK 1979 M
DNS 51 TOOMAS VAVILOV 1969 HARJUMAA EESTI MUUSIKA- JA TEATRIAKADEEMIA M 45+

Punane rada - lahingpaarilised

Naised

Koht Naised Nr Nimi Sünd Riik Elukoht Klubi Tulemus Kaotus Netoaeg VKL Koht
1 206 VELMAR PIIBELEHT 1900 RAULJAAKERVINÜKSJALGVÄRAV 01:32:47 01:32:46 MM (1)
2 207 TÕNIS KASK 1900 RAULJAAKERVINÜKSJALGVÄRAV 01:32:47 00:00:01 01:32:46 MM (2)
3 (1) 231 HEDDY TIITS 1900 200-GA 01:34:29 00:01:42 01:34:28 MN (1)
4 230 RAUNO TIITS 1900 KODASOO 200-GA 01:34:29 00:01:42 01:34:28 MN (2)
5 215 FILIPP LEINBERG 1986 HARJUMAA OPERAATORID 01:39:32 00:06:45 01:39:29 MM (3)
6 214 RIVO JURS 1900 OPERAATORID 01:39:35 00:06:48 01:39:33 MM (4)
7 225 VIIDAS KÕND 1984 TARTUMAA OCR ESTONIA 01:40:11 00:07:24 01:40:07 MN (3)
8 116 ALEX CLEPPE 1900 OVERSEAS 1 01:40:28 00:07:42 01:40:24 MM (5)
9 205 ANDRES EHRENPREIS 1900 TARTU AERUKLUBI-4 01:45:25 00:12:38 01:45:20 MM (6)
10 204 LEMMIT KAPLISKI 1980 AERUKLUBI-4 01:45:25 00:12:38 01:45:20 MM (7)
11 203 ARGO KRUUSMA 1987 DIE HARD 01:45:50 00:13:04 01:45:45 MM (8)
12 202 JANEK VALLIMÄE 1987 JÕHVI DIE HARD 01:45:52 00:13:06 01:45:47 MM (9)
13 (2) 224 KRISTA JALAJAS 1987 PÕLVA MK OCR ESTONIA 01:45:57 00:13:11 01:45:54 MN (4)
14 209 REDRIK RAHU 1900 RAHULIKUD 01:46:52 00:14:05 01:46:46 MM (10)
15 208 RIHO MARKNA 1900 RAHULIKUD 01:46:52 00:14:05 01:46:46 MM (11)
16 222 RAIN VOSMAN 1900 TARTUMAA ELVA VALD POLICE AND BORDER GUARD BOARD 01:47:11 00:14:24 01:47:11 MM (12)
17 123 SIIM SIBRITS 1900 POLICE AND BORDER GUARD BOARD 01:47:11 00:14:25 01:47:11 MM (13)
18 120 SERGEI ZELENIN 1991 RAPLA VAHIPATALJON 01:49:47 00:17:00 01:49:45 MM (14)
19 210 KAREL REDI 1900 TARTU VANGLA 01:55:21 00:22:34 01:55:20 MM (15)
20 211 MARGUS LEHEMETS 1900 TARTU VANGLA 01:55:22 00:22:35 01:55:22 MM (16)
21 212 OTT ASPER 1900 VELVELT THUNDER 01:45:28 00:29:16 01:45:24 M (20)
22 213 ANTS MOREL 1900 VELVELT THUNDER 01:57:26 00:24:39 01:57:24 MM (18)
23 (3) KATRIIN IVANOV* 1900 MKK 01:59:09 00:26:23 01:59:06 N (1)
24 (4) KÄRT PRAKS* 1900 RAPLA MKK 01:59:09 00:26:23 01:59:06 N (2)
25 (5) 227 OLGA KULLAMAA 1900 LIMONAAD 02:01:00 00:28:13 02:00:56 MN (5)
26 226 JAANIS TIHANE 1900 LIMONAAD 02:01:00 00:28:13 02:00:56 MN (6)
27 (6) 240 KELLY VILDEK 1999 LÄÄNE-VIRU RAKVERE ORIENTEERUMISKLUBI 02:03:00 00:30:14 02:02:56 NN (1)
28 (7) 241 KAISA ROOBA 1999 RAKVERE ORIENTEERUMISKLUBI 02:03:01 00:30:14 02:02:56 NN (2)
29 126 MARCUS WELLS 1900 26 ROYAL ENGINEERS 02:05:54 00:33:07 02:05:51 MM (19)
30 127 BEN HARRISON 1900 26 ROYAL ENGINEERS 02:06:05 00:33:18 02:06:02 MM (20)
31 217 MARTIN KASK 1900 AUPAJU-KASK 02:11:20 00:38:33 02:11:17 MM (21)
32 216 KASPAR AUPAJU 1900 AUPAJU-KASK 02:11:23 00:38:36 02:11:20 MM (22)
33 (8) 142 MARIAN PUNANE 1900 KL MÄNNIKU 02:12:19 00:39:32 02:12:14 MN (7)
34 143 RENE PUNANE 1900 KL MÄNNIKU 02:12:19 00:39:33 02:12:15 MN (8)
35 106 STEN SILLAOTS 1993 PÄRNU SILLAOTS-REBANE 02:13:50 00:41:03 02:13:44 MM (23)
36 107 IVARY REBANE 1994 SILLAOTS-REBANE 02:13:53 00:41:06 02:13:47 MM (24)
37 104 AIN ANSLAN 1982 VANGLATEENISTUS 02:15:20 00:42:33 02:15:18 MM (25)
38 105 VOLODYMYR KOSTJAK 1994 VANGLATEENISTUS 02:15:20 00:42:33 02:15:17 MM (26)
39 (9) 243 ANNELI VAAKS 1900 ANNID 02:15:56 00:43:09 02:15:48 NN (3)
40 (10) 242 ANN SAKS 1900 ANNID 02:15:56 00:43:09 02:15:48 NN (4)
41 113 RIHO JUURIK 1900 HARJU MAAKOND JÕGI-JUURIK 02:16:41 00:43:54 02:16:33 MM (27)
42 112 RAGNAR-ALEKSANDER JÕGI 1900 JÕGI-JUURIK 02:16:42 00:43:55 02:16:34 MM (28)
43 (11) 147 KERLYN ROOSIPÕLD 1900 TARTU VANGLA 02:17:13 00:44:26 02:17:12 MN (9)
44 146 KRISTJAN TIMMUSK 1900 TARTU VANGLA 02:17:13 00:44:26 02:17:12 MN (10)
45 125 RIHO VALDOK 1999 RECCE 02:23:20 00:50:33 02:23:17 MM (29)
46 124 MARKUS ROSIN 1999 TALLINN RECCE 02:23:32 00:50:45 02:23:29 MM (30)
47 141 ALEX KLISEVITS 1983 HARJUMAA SINU RIIGI KAITSE 02:24:15 00:51:28 02:24:12 MN (11)
48 (12) 140 ANNA KALITSUN 1984 HARJUMAA SINU RIIGI KAITSE 02:24:15 00:51:28 02:24:12 MN (12)
49 111 RAGNAR NIINE 1990 TALLINN A-COY 02:28:34 00:55:48 02:28:28 MM (31)
50 110 ALEKSANDR DUBROVIN 1989 HARJUMAA A-COY 02:28:34 00:55:48 02:28:28 MM (32)
51 (13) 223 ANNI KURIK 1992 VANGLATEENISTUS 02:30:20 00:57:33 02:30:18 MN (13)
52 222 KALEV ARBUS 1990 IDA-VIRU VANGLATEENISTUS 02:30:20 00:57:33 02:30:19 MN (14)
53 109 ARGO TOMINGAS 1982 LÄÄNE-VIRU VANGLATEENISTUS 2 02:30:22 00:57:36 02:30:21 MM (33)
54 108 VILLIAM LINDER 1985 VANGLATEENISTUS 2 02:30:22 00:57:36 02:30:21 MM (34)
55 229 ARVI KOITVE 1900 ITA TEAM 02:31:13 00:58:26 02:31:10 MN (15)
56 (14) 228 MIRJE VILT 1900 ITA TEAM 02:31:13 00:58:26 02:31:11 MN (16)
57 (15) 160 SIRET NIINEPUU 1900 IDA-VIRU MAAKOND NIINEPUU-ANTONS 02:31:20 00:58:33 02:31:17 NN (5)
58 (16) 161 MAILI ANTONS 1970 NIINEPUU-ANTONS 02:31:20 00:58:33 02:31:17 NN (6)
59 (17) 145 KATIE WALKER 1900 OVERSEAS 2 02:31:30 00:58:44 02:31:28 MN (17)
60 144 JEREMIAH JANSEN 1900 OVERSEAS 2 02:31:30 00:58:44 02:31:28 MN (18)
61 128 KEIRAN BEESLEY 1900 26 ROYAL ENGINEERS II 02:32:08 00:59:21 02:32:05 MM (35)
62 129 BIJAYA RANA 1900 26 ROYAL ENGINEERS II 02:32:08 00:59:22 02:32:05 MM (36)
63 148 SILVER KARPP 1900 TIIM PANKROTT 02:32:57 01:00:10 02:32:51 MN (19)
64 (18) 149 HANNA-STIINA RAJAMÄE 1900 TIIM PANKROTT 02:32:57 01:00:10 02:32:50 MN (20)
65 118 ERIC NOORMETS 1900 SOK 2019 02:35:09 01:02:22 02:35:05 MM (37)
66 119 SIIM SIMSON 1900 SOK 2019 02:35:10 01:02:23 02:35:06 MM (38)
67 (19) 220 ENE OJAPERV 1900 TARTU VANGLA 02:38:39 01:05:52 02:38:35 MN (39)
68 221 MARKO MUMM 1900 TARTU VANGLA 02:38:39 01:05:52 02:38:36 MN (40)
69 103 RAINER ELURI 1900 VABALT RIVITULT 02:44:58 01:12:12 02:44:57 MM (41)
70 102 ALEKSEI ANDRONOV 1900 VABALT RIVITULT 02:45:01 01:12:14 02:44:59 MM (42)
71 (20) 162 AGNELIIS PILT 1900 PÄTS 02:47:21 01:14:34 02:47:17 NN (7)
72 (21) 165 VIIA KALDAM 1973 VALGA NKK 02:54:49 01:22:02 02:54:42 NN (8)
73 (22) 164 ANNIKA PANG 1968 VÕRU NKK 02:54:49 01:22:02 02:54:43 NN (9)
74 100 MARKO KALJUVEE 1900 KALJUVEE-HOPFELDT 03:02:55 01:30:08 03:02:46 MM (43)
75 101 INDREK HOPFELDT 1900 KALJUVEE-HOPFELDT 03:03:05 01:30:18 03:02:56 MM (44)
76 115 KASPAR MAJAS 1900 LAGAVULIN 03:10:33 01:37:46 03:10:25 MM (45)
77 114 MATIS JUUREMAA 1900 LAGAVULIN 03:10:33 01:37:46 03:10:25 MM (46)
DNS 117 ROSS JENSEN 1900 OVERSEAS 1 MM
DNS 121 KALMER ANTSOV 1981 TALLINN VAHIPATALJON MM
DNS 163 MARLEEN KALMARU 1900 PÄTS NN
DNS 200 STEN-MARTIN LOKK 1998 KAKS TRIIPU MM
DNS 201 TAAVI PILLESAAR 1999 KAKS TRIIPU MM

Punane rada - jaod/meeskonnad

Naised

Koht Naised Nr Nimi Sünd Riik Elukoht Klubi Tulemus Kaotus Netoaeg VKL Koht
1 500 DMITRI T 1900 NARVA BAZA 02:01:12 02:01:11 SEGA (1)
2 (1) 501 ANASTASSIA Z 1900 NARVA BAZA 02:01:16 00:00:04 02:01:14 SEGA (2)
3 410 PAVEL K 1900 NARVA BAZA 02:01:17 00:00:05 02:01:16 SEGA (3)
4 (2) 410 KARINA T 1900 NARVA BAZA 02:01:18 00:00:06 02:01:15 SEGA (4)
5 504 IGOR A 1900 NARVA BAZA 02:01:18 00:00:06 02:01:16 SEGA (5)
6 502 SERGEI O 1900 NARVA BAZA 02:01:18 00:00:06 02:01:15 SEGA (6)
7 503 SERGEI G 1900 NARVA BAZA 02:01:19 00:00:07 02:01:18 SEGA (7)
8 (3) 505 JEKATERINA V 1981 NARVA BAZA 02:01:19 00:00:07 02:01:18 SEGA (8)
9 410 SIIM KUUSK/b> 1900 SCOUTSPATALJON 02:08:21 00:07:09 02:08:19 MEHED (1)
10 410 SANDER KABUR 1900 HARJU MAAKOND SCOUTSPATALJON 02:08:21 00:07:09 02:08:20 MEHED (2)
11 405 KAREL VARIK 1900 SCOUTSPATALJON 02:08:21 00:07:09 02:08:19 MEHED (3)
12 410 EGERT TAMMIKO 1900 HARJU MAAKOND SCOUTSPATALJON 02:08:21 00:07:09 02:08:21 MEHED (4)
13 410 TÕNIS TRANZE 1900 HARJU MAAKOND SCOUTSPATALJON 02:08:21 00:07:09 02:08:20 MEHED (5)
14 404 SIIM RAMMUS 1900 SCOUTSPATALJON 02:08:21 00:07:09 02:08:20 MEHED (6)
15 R SOVA 1900 PIONEERIPATALJON II 02:15:07 00:13:55 02:15:05 MEHED (7)
16 J TAMM 1900 PIONEERIPATALJON II 02:15:08 00:13:56 02:15:05 MEHED (8)
17 R TOME 1900 PIONEERIPATALJON II 02:15:09 00:13:57 02:15:06 MEHED (9)
18 M KAALEP 1900 PIONEERIPATALJON II 02:15:09 00:13:57 02:15:06 MEHED (10)
19 M ROSAR 1900 PIONEERIPATALJON II 02:15:10 00:13:58 02:15:06 MEHED (11)
20 A LIIVA 1900 PIONEERIPATALJON II 02:15:11 00:13:59 02:15:08 MEHED (12)
21 314 JARI LAURI ALLAN LAAPAS 1900 KAITSEVÄE AKADEEMIA 02:22:06 00:20:54 02:22:04 SEGA (9)
22 306 MATTIAS JÕGI 1900 KAITSEVÄE AKADEEMIA 02:22:06 00:20:54 02:22:04 SEGA (10)
23 (4) 311 MARJANNE RAUD 1900 KAITSEVÄE AKADEEMIA 02:22:06 00:20:54 02:22:04 SEGA (11)
24 307 ROBERT PARKER 1900 KAITSEVÄE AKADEEMIA 02:22:07 00:20:55 02:22:04 SEGA (12)
25 313 RENER UIBOPUU 1900 KAITSEVÄE AKADEEMIA 02:22:07 00:20:55 02:22:04 SEGA (13)
26 315 SANDER POAK 1900 KAITSEVÄE AKADEEMIA 02:22:07 00:20:55 02:22:05 SEGA (14)
27 312 MARK LIIVALAID 1900 KAITSEVÄE AKADEEMIA 02:22:07 00:20:55 02:22:05 SEGA (15)
28 310 KARL ARMANI KABER 1900 KAITSEVÄE AKADEEMIA 02:22:09 00:20:57 02:22:06 SEGA (16)
29 245 AINAR AFANASJEV 1900 PIONEERIPATALJON 02:42:38 00:41:26 02:42:34 SEGA (17)
30 (5) 244 PAULIINE NETTAN 1900 PIONEERIPATALJON 02:42:39 00:41:27 02:42:36 SEGA (18)
31 304 TIMO MÕTTUS 1995 VÕRU PIONEERIPATALJON 02:42:39 00:41:27 02:42:33 SEGA (19)
32 301 OTTOMAR KIRSPUU 1992 LÄÄNE-VIRUMAA PIONEERIPATALJON 02:42:39 00:41:27 02:42:35 SEGA (20)
34 303 ALLAR RUMP 1900 PIONEERIPATALJON 02:42:39 00:41:28 02:42:35 SEGA (22)
35 305 TIMO LEPPIK 1900 PIONEERIPATALJON 02:42:40 00:41:28 02:42:36 SEGA (23)
36 302 KERMO REEDIK 1900 PIONEERIPATALJON 02:42:40 00:41:28 02:42:37 SEGA (24)
DNS 316 MARK ALEKSEJEV 1900 VIRU LTKO MEHED
DNS 317 VILLEM KALAMEES 1900 VIRU LTKO MEHED
DNS 400 EGERT KAASIK 1900 VIRU LTKO MEHED
DNS 401 MARTIN LAASMA 1900 VIRU LTKO MEHED
DNS 402 RANDOLPH KIRTSI 1900 VIRU LTKO MEHED
DNS 403 ALEKSANDR HRAMOV 1900 VIRU LTKO MEHED

Roheline rada

Naised

Koht Naised Nr Nimi Sünd Riik Elukoht Klubi Tulemus Kaotus Netoaeg VKL Koht
1 MARGUS RÕUK 1983 LÄÄNE-VIRUMAA 00:32:21 00:32:20 M (1)
2 STEN REINVART 2003 SK TAPA 00:34:33 00:02:12 00:34:26 M 15-17 (1)
3 785 MAIRON KIRSCH 1900 LÄÄNE-VIRU MAAKOND KOIDULA 00:36:49 00:04:29 00:36:46 M 15-17 (2)
4 706 SERGEY NIKIFOROF 1900 00:36:50 00:04:29 00:36:49 M (2)
5 712 HOLDEN SEPP 1982 LÄÄNE-VIRUMAA WOODRESURSE 00:37:20 00:05:00 00:37:19 M (3)
6 (1) 758 IRMEN NOORMAA 1900 VÕRU MAAKOND 00:37:42 00:05:22 00:37:41 N (1)
7 9 HEIKI REBANE 1982 HARJUMAA OCR ESTONIA 00:37:42 00:05:22 00:37:38 M (4)
8 760 MARKKUS KOITVE 1900 00:38:30 00:06:09 00:38:27 M 15-17 (3)
9 759 VARMO IVASK 1900 KL JÄRVA MALEV (NOORKOTKAS) 00:38:30 00:06:10 00:38:29 M 15-17 (4)
10 713 DMITRI OKATOV 1984 TAPA VALLAVALITSUS 00:38:38 00:06:18 00:38:37 M (5)
11 705 DEMO VALGE 1900 00:40:34 00:08:13 00:40:30 M (6)
12 714 ARTUR MILLER 1900 00:42:11 00:09:51 00:42:10 M (7)
13 (2) 757 KARIN PAI 1983 TARTU 00:42:18 00:09:58 00:42:15 N (2)
14 (3) 751 KADRI ROOS 1900 00:43:15 00:10:55 00:43:13 N (3)
15 (4) 745 KEIDI KULLERKUPP 1983 HARJUMAA TONI JUDOKOOL EST, MÕMMID 00:43:52 00:11:32 00:43:50 N (4)
16 716 MARGUS KULLERKUPP 1979 TONI JUDOKOOL EST, MÕMMID 00:43:53 00:11:32 00:43:50 M (8)
17 (5) 740 KRISLIN PÄRT 1900 RAPLA MAAKOND 00:44:44 00:12:24 00:44:41 N (5)
18 (6) 790 LILYDA KANGUR 1973 HARJUMAA 00:44:50 00:12:29 00:44:47 N 45+ (1)
19 (7) 801 KAISA MUUTRA 1987 TALLINN 00:44:58 00:12:38 00:44:58 N (6)
20 708 RASMUS PRESS 1900 ÕHUVÄGI 00:45:14 00:12:53 00:45:12 M (9)
21 (8) 750 ANNA KELDER 1900 TOETUSE VÄEJUHATUS 00:45:15 00:12:54 00:45:13 N (7)
22 (9) 754 KAJA LUIGELAHT 1900 HARJU MAAKOND 00:45:32 00:13:12 00:45:29 N (8)
23 786 HENRY MÄGI 1968 HARJUMAA 00:45:38 00:13:18 00:45:35 M 45+ (1)
24 (10) 731 ALINA LEOPARD 1992 TAPA VALLAVALITSUS 00:45:40 00:13:19 00:45:42 N (9)
25 (11) 791 LAINE TOPS 1967 LÜGANUSE VALD ALUTAGUSE RINGKOND NKK 00:47:42 00:15:22 00:47:40 N 45+ (2)
26 (12) 717 MARIANNE KANGUR 1988 00:47:47 00:15:27 00:47:45 N (10)
27 STEVEN KRUUSMANN 2001 00:48:06 00:15:45 00:48:01 M (10)
28 24 KRISTEN RASKA 1900 00:48:07 00:15:47 00:48:06 M (11)
29 (13) 735 MADLE ANNUS 1982 HARJUMAA 00:49:12 00:16:51 00:49:08 N (11)
30 (14) 752 KARITA SOOMETS 1995 RAPLAMAA 00:49:52 00:17:32 00:49:48 N (12)
31 709 ÜLLAR NEEME 1979 TAPA VALLAVOLIKOGU 00:50:22 00:18:01 00:50:19 M (12)
32 (15) 742 INGRID PLUTUS 1900 00:50:33 00:18:12 00:50:31 N (13)
33 (16) 738 REELIKA VIRMA 1900 00:50:46 00:18:26 00:50:41 N (14)
34 (17) 737 SIGRIT JÄNES 1900 00:50:47 00:18:26 00:50:42 N (15)
35 (18) 746 HELENA MEISTER 1900 00:50:47 00:18:26 00:50:42 N (16)
36 (19) 736 KRISTLIN KÕRGESAAR 1900 TALLINNA VANGLA 00:51:09 00:18:49 00:51:06 N (17)
37 701 ARTUR PALM 1900 00:51:17 00:18:56 00:51:11 M (13)
38 (20) 748 JEKATERINA DUBROVINA 1993 HARJUMAA LÄÄNE-HARJU PJ 00:51:18 00:18:57 00:51:16 N (18)
39 (21) 753 KADRI KALDAM 1900 00:52:12 00:19:52 00:52:06 N (19)
40 (22) 732 LAILA AHU 1984 IDA-VIRU KL ALUTAGUSE VALVEÜKSUS 00:54:21 00:22:00 00:54:16 N (20)
41 (23) 733 EILY SALLA 1992 KL ALUTAGUSE VALVEÜKSUS 00:54:22 00:22:02 00:54:16 N (21)
42 780 SANDER OJAÄÄR 1900 00:55:33 00:23:13 00:55:32 M 15-17 (5)
43 703 VITALI GALITSKIHH 1988 GALITSKTEAM 00:55:42 00:23:21 00:55:40 M (14)
44 (24) 739 ANASTASIIA GALITSKIHH 1991 GALITSKTEAM 00:55:42 00:23:21 00:55:39 N (22)
45 (25) H TÜVI 1900 00:55:47 00:23:27 00:55:42 N (23)
46 (26) ANZELIKA NIINEMAA 1999 00:56:59 00:24:39 00:56:58 N (24)
47 788 STEVEN KRUUSMAN 2002 01:01:16 00:28:56 01:01:13 M (15)
48 (27) 730 GRETE PIIRSOO 1992 TALLINNA LINN 01:01:17 00:28:56 01:01:12 N (25)
49 715 KEIO KALM 1989 TONI JUDOKOOL EST, MÕMMID 01:02:16 00:29:56 01:02:13 M (16)
50 (28) 756 ANDRA KALM 1991 HARJUMAA TONI JUDOKOOL EST, MÕMMID 01:02:17 00:29:57 01:02:14 N (26)
51 506 JAAN KUKK 1900 01:04:27 00:32:06 01:04:21 M (17)
52 (29) 755 JANNE RECHLIN 1900 01:04:53 00:32:32 01:04:47 N (27)
53 (30) 718 KADI KALEV 1900 01:05:12 00:32:51 01:05:07 N (38)
54 (31) 741 KRISTI PLOOM 1900 01:07:13 00:34:53 01:07:08 N (29)
55 704 RANNO RAJASTE 1900 01:07:13 00:34:53 01:07:08 M (18)
56 700 ARNE BOGENS 1900 KL ALUTAGUSE VALVEÜKSUS 01:14:06 00:41:45 01:13:59 M (19)
DNF 783 MARKUS ROOSIPUU 1900 SK TAPA M 15-17
DNF HENDRYK JAANIS 2003 M 15-17
DNS 507 PRIIT TÄÄKRE 1900 HARJU MAAKOND M
DNS 707 KAREL VARIK 1900 SCOUTSPATALJON M
DNS 711 CHRISTIAN KOITVE 1900 M
DNS 734 ANITA SCHARONBERG 1900 N
DNS 743 MARIKA LAIDVERE 1900 N
DNS 744 TRIIN TOHVER 1900 N
DNS 747 MARITE EINLAND 1900 N
DNS 749 ALJONA KARLOSEVA 1900 N
DNS 781 MARKUS NÕLVAK 1900 M 15-17
DNS 784 TANEL KARI 1900 SK TAPA M 15-17
DNS 787 TOOMAS VAVILOV 1969 HARJUMAA EESTI MUUSIKA- JA TEATRIAKADEEMIA M 45+
DNS EMILIA DOYDOVA 1900 VABALT RIVITULT N
DNS MILENA RUDENKO 1900 N
DNS MARIA TÕKKE 1900 N